EKO-SZKOŁA 2022

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła  uzyskała tytuł EKO-SZKOŁA 2022 w ramach projektu Eko-Szkoła.

EKO - SZKOŁA to ogólnopolski projekt edukacyjny skierowany do szkół, przedszkoli i placówek edukacyjnych. Powstał, w celu stworzenia sieci placówek, które poprzez współpracę, będę dzielić się pomysłami, jak kształtować ekologiczną świadomość młodego pokolenia.

Idea projektu opiera się na promowaniu postaw proekologicznych, dlatego też zadania projektowe polegały na zorganizowaniu przez nauczyciela i jego uczniowską grupę/klasę projektową, kilkunastu przedsięwzięć ekologicznych na terenie szkoły, skierowanych dla uczniów, rodziców, nauczycieli. Placówki, które spełniły wszystkie wymagania formalne, angażując się bardzo we wszystkie zaplanowane ekologiczne działania uzyskały ogólnopolski tytułu EKO-SZKOŁA 2022.

Nasza placówka spełniła wszystkie wymagania formalne, angażując się w zaplanowane ekologiczne działania. W związku z tym szkoła uzyskała ogólnopolski tytułu EKO-SZKOŁA 2022 a koordynatorzy Pani Kamila Gutowska, Dorota Tyrała, Magdalena Witczymiszyn i Małgorzata Janowska otrzymały tytuł PROMOTOR EKOLOGII 2022.

Dziękujemy wszystkim Uczniom i Nauczycielom realizującym projekt w minionym roku szkolnym.